Drazí Hosté,

vítám Vás, ve svém světě „Světla“ masáží a poradenství.
Ať už jste ke mně zavítali náhodou, či záměrně, jsme Vám za to vděčná a děkuji Vám. Budu se snažit Vám poskytnout nezapomenutelné chvíle plné relaxace, odpočinku, a na moment…. i zapomnění na všední trable a starosti.

Roční studium školy Reflexologie u pana Petra Vlčka odstartovalo mé další sebevzdělávání a to rekvalifikaci sportovní a rekondiční masáže u paní ing. Jarmily Císařové, u které jsem absolvovala i jiné kurzy jako lávové kameny, anticelulitidová masáž, zábalové techniky.

Zkušenosti s reflexologií lymfatického systému, která má stejné účinky jako manuální masáž, ne-li větší jsem získala u zkušené paní Mgr. Evy Nebeské z Prahy. Doplňující kurzy jako medová, ušní a tělové svíce, baňkování, byly získány u Mirky Resslerové.Krásnou Andělskou masáž mi předala škola Vladimíra Němečka v Brně. Nesmím opomenout jemnou masáž, Metamorfní techniky paní Jitky Třešňákové.

Můžete ke mě do studia zavítat a poradit se, co se týká hladiny Homocysteinu v krvi, ráda Vám
přiblížím a objasním, jak můžete s tímto problémem pracovat.Jsem poradce platformy Vitamíny s příběhem,
více na www.vitaminyspribehem.cz


A jelikož, vím, že nic nevím, budou následovat další kurzy a školení, abych Vám mohla nabídnout stále kvalitnější a odbornější péči.

Věřím, že si ke mně cestičku najdete a přijdete se osobně přesvědčit o mém světě „Světla“.                                  SVĚTLO NENÍ OPAKEM TMY, SVĚTLO JE VŠECHNOwww.blahulenka.cz | www.bpsservis.cz | www.makrobiotika-zlin.webnode.cz
Copyright 2014 © studiosvetlakris.cz
design: www.barbaradesign.cz | code: www.horak.cx | Všechna práva vyhrazena.