Sportovní a rekondiční masáže
Je to pravděpodobně nejstarší a nejjednodušší způsob masáže lidí všech věkových kategorií. Blahodárné účinky masáže využívali již staří Egyptané, odsud se rozšířila do celého světa. V Evropě se o rozšíření zasloužil Švéd Petr Henrik Ling, Vyprocoval léčebný postup, označený dnes jako Švédské masáže. Masáže poskytují úlevu, navozují pocit pohody, utužují zdraví, stimulují činnost vnitřních orgánů, blahodárně působí na celý stav organismu.

Reflexní masáž
Naše chodidla představují dohromady mikrokosmos těla, všechny orgány, žlázy a jiné části těla jsou na chodidle rozloženy ve stejném uspořádání jako orgány. Masáž je jednou z nejdostupnějších metod, může být účinnou prevencí, řešit hormonální či jinou nerovnováhu v těle. Jde o masáž prováděnou hlazením, mačkáním jednotlivých orgánů, čímž dochází ke stimulaci daných orgánů. Pravidelnou stimulací posílíme imunitní systém. Tato metoda nenahrazuje tradiční vyšetření a léčbu. Nejlepší reflexologie je bosá chůze.


Medová detoxikační masáž
Velmi účinná, lze ji aplikovat i při stresu, při jaterních očistách. Při masáži dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla a ty potom vyplavou na povrch kůže a jsou zcela rozpoznatelné od medu.Odstraňuje usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života. Léčivá síla včelího medu působí pokožkou přímo na organismus, stimuluje činnost orgánů, silně oživuje celý organismus.
Masáž lávovými kameny
Patří mezi nejoblíbenější relaxační masáže díky své technice, působením tepla lávových kamenů. Prohřívá ztuhlé svaly, působí na krevní oběh při problému studených rukou a nohou, má vliv na funkci vnitřních orgánů, vyrovnává energii a působí tedy na meridiány a nervovou soustavu.
-
Thajská masáž nohou
Hluboce relaxační a energeticko-harmonizační masáž chodidel a nohou až po kolena. Kombinuje uvolňující hmaty, akupresuru, uvolňování kloubů prstů a kotníků a protahování a uvolňování ztuhlého svalstva lýtek.Příznivě podporuje duševní i tělesné zdraví, harmonizuje tok energie v těle, stimuluje vnitřní orgány, zpevňuje krevní a lymfatický oběh, revitalizuje a občerstvuje.
Olejovo solná masáž
Je naprosto vyjímečná, v našich končinách ne příliš často prováděná.Tato masáž je často doprovázená pocitem hlubokého odpočinku, uvolnění a nástupem vitality. Zvýší se cirkulace krve, stejně tak jako metabolismu. Sůl vytváří silný osmotický tlak, který způsobuje neutralizaci kyselin, které mohou být následně vyloučeny jako odpad. Jemně stimuluje a povzbuzuje tělo k naprostému uvolnění, což je předpokladem ke zbavení se stresu a znovu objevení sil.
Metamorfní technika
METAMORFNÍ TECHNIKA UVOLŇUJE ENERGETICKÉ, EMOČNÍ A CITOVÉ BLOKY VZNIKLÉ BĚHEM PRENATÁLNÍHO VÝVOJE. Příjemná a jednoduchá relaxační metoda sebeléčení s hlubokými účinky, která umožňuje překlenout emocionální, fyzické či psychické bloky a rozvinout tak vlastní potenciál. Metamorfní technika je optimálním prostředkem pro rozpuštění bloků, obav a strachů čerpajících ze životní síly. Má trvalý, hluboký a nenásilný účinek, neprovokuje žádná traumata. MT je založena na principu transformace energetických schémat a přirozené schopnosti organizmu se regenerovat. Pracuje se základní životní (vitální) energií ošetřovaného. Buňky v našem těle v sobě uchovávají všechny zkušenosti z našeho života, včetně prenatálního období (od početí do narození). To, co můžeme Metamorfní technikou transformovat, je právě souhrn všech těchto vzpomínek působením na energetické bloky, které se v tomto období utvořily.
Masáž Světla
Tato masáž vznikla na základě mé intuice, kdy chci předat svým klientům masáž, která je skloubením reflexní, thajské a klasické, s vyrovnávacími hmaty,masáží čaker na ploskách nohou, a celkové harmonizaci organismu. Působí jak na fyzické,tak na podvědomé úrovni.


Breussova masáž
Metoda pochází od Rudolfa Breusse, rakouského léčitele. Podle Breusse neexistují žádné opotřebené ploténky, ale pouze zdegenerované, které se touto masáží zregenerují.
Jde o velice jemnou energeticko-manuální masáž páteře, kdy se uvolní tělesné, psychické a duševní blokády. Regeneruje meziobratlové ploténky, řeší širokou škálu potíží, mimo jiné odbourává hluboce uložené psychické problémy.
Základním principem masáže je vytvoření pomocí jemných hmatů prostor mezi obratli, který je vyplněn ploténkami. Vmasírováním TŘEZALKOVÉHO OLEJE, který na ploténku působí jako životabudič, ploténka nasaje olej, zvětší se do původního stavu a začne plnit opět svoji funkci: ochranu nervů před stlačením (trnutí, výstřely), rotace a odpružení páteře.
Breussova masáž je výborným řešením a prevencí. Vhodná při napětí zádového svalstva. Poněvadž je to velmi jemná a šetrná masáž, je vhodná pro všechny a není známa kontraindikace.
Třezalka obsahuje hypericin, který vyvolává fotosenzibilitu na slunci, projevuje se svěděním kůže, skvrny. Nedoporučuje se slunění po dobu 24h.


Konopná masáž
Nechte se hýčkat konopnou masáží, při které používám výhradně 100% konopný olej, který má skvělý vliv na lidský organismus. Zpomaluje proces stárnutí, účinně pomáhá proti alergiím, lupénce, různým dermatiditám, při problémech s klouby, namoženými svaly, spazmy.
Vyjímečnost konopného oleje je především v obsahu esenciálních mastných kyselin, zejména omega 6, omega 3, které mají výraznou roli v našem organismu, velké množství vitamínu A, B1, B2, B3, C, D,E a minerálních látek (vápník, hořčík, draslík, železo).
Pro dosažení maximálního účinku na těle je masáž prováděna jako celková, trvající 90min. Je určena všem, kteří chtějí zažít nevšední chvíle a přitom posílit své zdraví. Konopný olej je naprosto bezpečný, má potlačeny psychotativní účinky, netřeba se obávat návykovosti. Ovšem návyk z masáže zaručit nemůžu!!!
Kontraindikace jako u běžných masáží,možná alergie na konopí.
Čokoládová masáž
Čokoládová masáž patří oprávněně mezi královny masáží,dopřává Vaší duši i tělu luxusní pocit štěstí, harmonie a relaxace, přičemž dochází v mozku k uvolnění endorfinu a serotoninu, jenž jsou zdrojem pocitu štěstí, působí na všechny smysly těla. Procedura je plná minerálů, vitamínů a antioxidantů, které mají vliv na vzhled pokožky, celulitidu, dokonale uvolňuje svaly.
Pro masáž se požívá kvalitní kosmetická čokoláda, která je 100% přírodní bez chemických přísad, mandlový olej, peeling.


UNIKÁTNÍ MASÁŽ NOHOU KOMBINACÍ TŘÍ TECHNIK
Jedná se o masáž, která vznikla mou intuicí, přizpůsobená potřebám klientů, v tomto hektickém a stresujícím životním stylu.
Masáž je kombinací sloučením reflexní masáže, thajské masáže a klasické masáže.
Masíruje se nožka po koleno, nárt a ploska. Používané olejíčky, masti a tinkturky jsou výlučně přírodní, měsíčková mast, tygří mast, lavylites lymfa.
MASÁŽ, AROMATERAPEUTICKÁ ITALSKÁ LINIE
VÍLY - ANDĚLÉ - ELFI - ESEJCI

Vědomá péče o tělo propojuje nádherně naše fyzické, duševní i mentální blaho.
-Každá z řady je věnována mytologickým bytostem, jež přímo charakterizuje pocity a účinky.
-Oleje jsou sestaveny z čistých rostlinných olejů, éterických olejů a extraktů rozpustných v tucích, starají se o Naši pokožku, aniž by mastily.

Terapie začíná lehkým omytím Vašeho těla a poté, Vámi zvoleným olejíčkem, Vám bude provedena celková, nebo částečná masáž.
Přijďte okusit trochu jiný svět masáže , svět bytostí, které na Vás zanechají neuvěřitelný prožitek a nebudete chtít odejít..........


VÍLÍ MASÁŽ
Masáž je vynikající kůrou pro blahobyt těla i duše. Vílí olej změkčuje pokožku, nemastí a díky mimóze zlepšuje nedokonalosti pokožky. Vílí aromaterapeutická směs působí na 4° čakru spojenou se srdcem, s city a citovými vazbami. Vílí olej je určen pro osoby, které se touží otevřít vuztahům a schopnosti milovat. Směs oleje skvěle podporuje ženu v důležitých životních mometech a prožitcích a dává vyniknout její ženskosti a smyslnosti.

ANDĚLSKÁ MASÁŽ
Andělský olej změkčuje pokožku, nemastí a díky řebříčku uvolňuje svalstvo. Je vhodný zejména pro masáže, je skvělý pro navození tělesné pohody a duševního blaha. Výtažky z mandarinky, pomeranče, neroli a heřmánku působí na pátou a šestou čakru, uvolňují tělo a osvobozují mysli od negativních myšlenek, smutku a melancholie. Podporují nalezení koncentrace a správných slov, stimulují duchovní aspekt v člověku a uvolňují stres a napětí.
Aromaterapeutická směs je určena pro stresované, nesmělé a váhavé osoby, pro všechny, kdo mají problémy s usínáním, seniory i pro děti.
MASÁŽ ELFŮ
Olej Elfů podporuje osobnost, projevení vlastních schopností a tvořivosti i osobní růst a zlepšuje komunikaci mezi myslí a srdcem.
Esence slaměnky, mandarinky, pepře, celeru a skořice působí na 3° čakru umístěnou v oblasti solárního plexu, která je spojena s emotivitou, s projevením své osobnosti a s vlastním místem ve vesmíru a ve společnosti.
Olej Elfů je určen pro emotivní osoby, které mají sklony přenášet vlastní nepříjemné pocity do oblasti žaludku a k uvolnění paralizujících energetických bloků.
MASÁŽ ESEJCŮ
Masáž je znamenitou kůrou pro tělesnou a duševní pohodu. Olej Esejců zjemňuje pokožku aniž by ji mastil a díky arnice uvolňuje svalstvo.
Aromaterapeutická směs Esejců působí na 1° a 2° čakru, jež nás propojují se zemí a se životní energií, aby posílili tělo a povzbudili sílu a fyzickou pohodu. Tento olej je určen pro osoby, které chtějí najít radost a nadšení žít a podpořit důvěru ve schopnost postarat se o své zabezpečení a budoucnost. Pro sportovce je to rychlý nápravný prostředek pro uvolnění svalů a kloubů.
MASÁŽ POPRSÍ
Masáž poprsí je vynikající prevencí související se stárnutím ženy. Díky této metodě masáže si mléčné žlázy udržují tvar a pevnost.

Masáž poprsí se doporučuje i mladým maminkám v období kojení. V tomto období se může zabránit nepříjemné nemoci, zánětu prsní žlázy – mastitidě. Taktéž tuto masáž doporučujeme během těhotenství a během kojení.

Jednou z možností dosáhnout lepšího vzhledu, stavu poprsí jsou pravidelné masáže, jelikož pomáhají poprsí regenerovat se, zlepšují stav pokožky, elastičnost, prokrvení, toku lymfy.

Díky masáží poprsí můžeme svá prsa zpevnit a také mírně zvětšit. Na masáž je vhodné používat tomu určené přípravky.

Masíruje se speciálním olejíčkem určeným přímo na poprsí.
Plazmový generátor RPZ 14 - Pronájem
Již Nikola Tesla věděl o pozitivním vlivu elektrických impulsů na celkové zdraví člověka. Ale teprve v minulém století, díky rozvoji elektroniky, se začal průběh impulsů tvarovat, a tím zvyšovat účinnost působení na živé organizmy. Nejvíce se tomuto oboru věnoval Dr. R. R. Rife a H. R. Clark, PhD., jejichž knihy jsou již dostupné i v ČR.

Plazmový generátor RPZ 14 je experimentální přístroj pro ničení virů,bakterií a plísní pomocí přesných frekvencí pracující dle poznatků dr.Royala Raymonda Rifa a dr. Huldy Klarkové.

Plazmový generátor není lékařský přístroj a není určen pro léčení,či
jakékoliv ošetřování nemocí.
Nenahrazuje lékařskou péči a není zdravotnickým prostředkem.

Tento unikátní a ojedinělý přístroj nabízím k pronájmu ve svém studiu.


www.blahulenka.cz | www.bpsservis.cz | www.makrobiotika-zlin.webnode.cz
Copyright 2014 © studiosvetlakris.cz
design: www.barbaradesign.cz | code: www.horak.cx | Všechna práva vyhrazena.